Trainingsindeling jeugd 2020

Deze indeling geldt voor de eerste twee weken.

Indien nodig, kunnen er wijzigingen worden aangebracht. Houd je aan de onderstaande richtlijnen.

Maandag

Wim

 

 

Manuel

1600-1700

Danny Barens

Giulia Noomen

1615-1700

Jarno Riebandt

 

Kai Yoshimatsu

Annabelle Zwaveling

 

Nika van Dommelen

 

Lucas vd Born

Lisanne Duyn

 

 

 

Hannah Massee

Danique Duyn

 

 

 

 

 

 

 

1700-1800

Cas v Tilburg

Olle Soesbeek

1700-1830

Yorn van Steenwijk

 

Jan Bellis

Paul Holsbrink

 

Césare Nobles

 

Marijn Peper

Dario Bakkalis

 

Waikit Lie

 

Francien Peper

Sina Enayati

 

Kristian Ivanov

 

 

 

 

Bryan Heuwekemijer

 

 

 

 

 

1800-1900

Anneke Beerse

Melissa Gilliad

 

 

 

Preetisha Bashkaran

Hyungji Bae

 

 

 

Anastasia Betektova

Lorenzo vd Burg

 

 

 

Vera Oostwegel

 

 

 

 

 

 

 

 

Dinsdag

Wim

 

 

Manuel

1600-1645

Jan Bellis

 

1815-1900

Natasja van der Boon

 

Marijn Peper

 

 

Melanie Willemsen

 

 

 

 

 

1700-1800

Sienna Eikelenboom

Teuntje Verkerk

 

 

 

Maddy Koffijberg

Jade Heemskerk

 

 

 

Vitoria Almeida

David Madvedovsky

 

 

 

Koen van Zuylen

Tim Reijnen

 

 

 

 

 

 

 

Woensdag

Wim en Xander

VT

 

 

1300-1400

Marina Thykonov

Emmelie Reis

 

 

 

Tamara Thykonov

Swanika Nagmoti

 

 

 

Siddarth Patharsathy

Anahit Arzanian

 

 

 

Meher Chopra

Vana Hamandy

 

 

 

Finn Jansen

Mike di Hu

 

 

 

Isabelle Jansen

Dave Landzaat

 

 

 

Jacob van Geuns

Arav Katyal

 

 

 

ZhengHao Ma

 

 

 

 

 

 

 

 

1400-1500

Manuel

Conditietraining

 

 

 

 

 

 

 

1500-1600

Wim

 

 

 

 

Marvin de Roo

Efe Asolar

 

 

 

Connor Reis

 

 

 

 

Maya Bakkalis

 

 

 

 

Daan Koenders

 

 

 

 

 

 

 

 

1600-1700

Wim

 

1630-1800

Manuel

 

Daniel Lambalk

Hessel Heemskerk

 

Kai Fuchigami

 

Dean Maletic

Jade van Leur

 

Mila Wegloop

 

Leon Der Kervorian

Chitraks Korwal

 

Ilse Riebandt

 

Lois Maletic

Arjun Bakshi

 

Edgar Grillet

 

 

 

 

 

1700-1800

Wim

 

 

 

 

Lucas vd Born

Adit Bhardway

 

 

 

Lucas Ang

Jay Baksi

 

 

 

Hyunmin Koo

Marko Bakkalis

 

 

 

Soo Chan Lee

 

 

 

 

 

 

 

 

1800-1900

Wim

 

 

Manuel

 

 

 

1800-1845

Fabian Roorda

 

 

 

 

Tobias van Ooyer

 

 

 

 

 

 

 

 

1845-1930

Ada Oskay

 

 

 

 

 

Donderdag

Wim

 

 

Manuel

1600-1700

JunHyung Bae

Avani Luhadiya

1600-1645

Bryan Heuwekemeijer

 

Stavya Kapse

Meike van Die

 

Yorn van Steenwijk

 

Isa Poretta

Max Betekov

 

 

 

Lynn Verlaan

Yaela Rookmaker

1645-1730

Kristian Ivanov

 

 

 

 

Waikit Lie

 

 

 

 

 

Donderdag

Wim

 

 

 

1700-1800

Amaya Roolvink

Melanie de Roo

 

 

 

Lisa Koenders

Evelina Havelkova

 

 

 

Ilaysa de Crocq

Rosaly vd Klauw

 

 

 

Alec der Kervorian

Juliette Ravensteijn

 

 

 

 

 

 

 

1800-1900

Wim

 

1830-2000

Manuel

 

Fiep Langeberg

Elise v Mourik

 

Ada Oskay

 

Marou v Gorkum

Yinka Koopman

 

Jarno Riebandt

 

Matthew Sciluna

Prisha Kapoor

 

Fabian Roorda

 

Neo Sikam Peters

Riva vd Schalk

 

Nika van Dommelen

 

 

 

 

Natasja van der Boon

 

 

 

 

Tobias van Ooijer

 

 

 

 

 

Vrijdag

Wim

 

 

 

1600-1700

Alaica Thakkar

Jill Bos

 

 

 

Mare Roolvink

XiaoGe Ma

 

 

 

Nicky Bruins

 

 

 

 

Nil Kanan

 

 

 

 

 

 

 

 

1700-1800

Wim

 

 

 

 

Kushi Chopra

Jasmijn Hilhorst

 

 

 

Aamogh Verma

Yoochan Eom

 

 

 

Prisha Kapoor

Punny Olij

 

 

 

Ariv Luhadiya

 

 

 

 

 

 

 

 

1800-1900

Wim

 

 

 

 

Annemijn Lasonder

Danique Arendse

 

 

 

Danique de Weerd

Julia Soels

 

 

 

Julia Grippo

Melanie Willemsen

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag

Manuel

 

 

 

1200-1245

Kai Fuchigami

 

 

 

 

Edgar Grillet

 

 

 

 

 

 

 

 

1700-1800

Tennis Dynamics