Teamsamenstellingen najaarscompetitie 2019 senioren

Teamindeling Najaarscompetitie 2019

 
Donderdagmorgen

 

Dames Dubbel 1 (17+) 3e kl. Afd. 11

Maria Bellis 

Henny Aupers

Afke Harten ©

Annemieke van 't Hek

Petra Scholten 

Lucy van Leeuwen

Marieke Sinnige

 

Donderdagavond

 

8&9 Tennis (17+)  Donderdagavond 2e klasse Afd. 9

Maureen Verrips ©

Vanessa Mes

Anja Simons-Baas

Tessa Ligtenberg

Christien Mak

Tamara Mes

Anne-Minke de Boer

Oi-Ling Wu

 

Vrijdagavond

 

Dames Dubbel 1 (35+) 2e kl. Afd. 22

Mirjam Meier

Jon Venema

Jacqueline Meier ©

Jeanne Hogerwerf

Gwenda Kolff

Yolanda Steenbruggen

Bonnie Sijrier

 

Dames Dubbel 1 (17+) 2e kl. Afd. 7

Lilian Bot ©

Justine Bot

Roxanne Koutsoloukas

Larissa Koutsoloukas

Silvia Schilder

 

Zaterdag

 

Dames 1 (17+) 4e kl. Afd. 7

Yvette Feist

Sandra Wouters ©

Francien Sachse

Meta Zuiddam

Caroline Swart

Hanneke Kimmel

 

Heren 1 (17+) Hoofdkl. Afd. 1

Guidi Weijel ©

Roy Gomersbach

Milan van Dijk

Tom Klarenbeek

Michiel Fritschy

Roland van Paridon

 

Gem. Dubbel (17+) 3e kl. Afd. 13

Jolanda Segers

Thérèse Wijnen

Ellen Blom ©

Jacqueline Stokman

Willem Oosterbeek

Hans Ouwehand

René v.d. Ven

Clemens Blom

 

Gem. Dubbel (17+) 4e kl. Afd. 17

Marianne Dignum

Marga Lieuwen

Freya de Klerk

Mark Hakkeling

Sanne de Haan

Jos Heeremans

 

Gem. (17+) 3e kl. Afd. 14

Kirsten Wouters

Nico Tiemens ©

Joey Visscher

Kelly van Dam

Tessa Wouters

Schilo van Loggem

 
Zondag

 

Dames 1, 3e kl. Afd. 1

Julia Soels ©

Danique Arendse

India de Jager

Anna Timmers

Ilse Riebrandt

 

Gemengd 1, 1e kl. Afd. 3

Stan Soels ©

Fabian Roorda

Sem Hazes

Jorden Stommel

Nika van Dommelen

 

Heren 1, 4e kl. Afd. 1

Sanne de Haan ©

Stefan van Keulen (inval)

Erik Heijligers

Yasar Yagmur

Jeroen Veraart (inval)

Jeroen Alleda (inval)

Rob de Koning (inval)

Johan Clarijs (inval)

Erik Snoeck (inval)

 

 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 20 645 5666

Address

Startbaan 2
1185 XR Amstelveen