LTC Startbaan is partner van Libéma Open. Toptennis op nog geen uur rijden extra voordelig te bewonderen.

20 mei 2023


Dat was smullen vorig jaar, toen Van Rijthoven er tijdens de Libéma Open in Rosmalen tegen niemand minder dan Medvedev er volkomen onverwachts met de buit vandoor ging. Of er dit jaar weer een huzarenstukje plaatsvindt moeten we afwachten, maar zeker is dat op nog geen uur rijden we ruim een week van toptennis kunnen gaan genieten.
We zijn dan ook verheugd dat onze vereniging partner is geworden van het enige grastennis toernooi van Nederland: Libéma Open in Rosmalen. Dit toernooi staat bekend om zijn intieme sfeer en uitstekende ambiance, dat gecombineerd wordt met toptennis van het allerhoogste niveau. Ook dit jaar komen er weer veel aansprekende ATP-spelers en WTA-speelsters naar het toernooi! Houd de website in de gaten voor de laatste updates. Via onderstaande link en de speciale code krijgen onze leden €10,- korting bij het bestellen van entreekaarten: www.libema-open.nl/clubactie. Code: startbaan-lo23

Nieuwscategorieën